Pepa MaršálekMarcel VacínekJirka DvořákRoman RybenskýIvo Horňáček

Kapela STRAHOV
Termíny nejbližších akcí

STRAHOV - pražská rocková kapela založená v lednu 1993 v ochozech stejnojmenného spartakiádním stadionu, který v následujících letech posloužil jako ideální prostor k mnoha velkým rockovým koncertům předních světových kapel, např. legendárních Pink Floyd a také Rolling Stones... Název kapely odráží nejen původní místo samotného vzniku, ale zároveň vztah a respekt k tomuto kultovnímu stánku sportu i kultury let minulých, který je ale v mnohém symbolický i v současnosti, prostě STRAHOV ... !!!

V repertoáru kapely nechybí ani klasický rockandroll, ani písně od Beatles, Rolling Stones, ale ani staré hity z domácí scény, které v téhle kategorii reprezentuje nejvíce Olympic, dále nechybí hard rock ze sedmdesátých let, Status Quo, ZZ Top, Eric Clapton a dalších např. Judas Priest, Metalica, Deep Purple, Gary Moore a jiní (viz repertoár).

Za dobu svého působení kapela STRAHOV odehrála okolo 700 vystoupení, od malých akcí soukromého charakteru, až po ty nejprestižnější velké společenské události, firemní párty, venkovní veřejné produkce, festivaly, různé reklamní "road show", apod. (viz reference) Velice dobře funguje spolupráce s produkčními agenturami, které pro své klienty realizují kulturní akce na klíč, organizují různé městské slavnosti, reklamní prezentace, motorkářské srazy, apod.

Kapela STRAHOV je spolehlivá a korektní vůči zákazníkům, má profesionální přístup i vybavení, přestože po finanční stránce platí dvojnásob heslo "za rozumný peníz, hodně muziky" a ceny za vystoupení jsou vždy dohodou podle rozsahu akce, délky vystoupení, místa konání, atd.
Budeme se těšit na spolupráci s Vámi !
...................................................................................................................................................................................

Milan Istr Hudson
kytara - zpěv

Jirka Dvořák
akust. kytara - zpěv

Filip Vacínek
bicí

Roman Rybenský
basa - zpěv

Ivo Horňáček
kytara - zpěv